قوانین و مقررات عضویت

شما با عضویت در سایت دارای حقوق و البته وظایفی خواهید شد که آشنایی با آنها و رعایت مفاد آن ، ما را در خدمت رسانی به شما عزیزان مصمم تر و توانا تر خواهد کرد.

در نهایت احترام و خوش آمد گویی به حضور شما عزیزان ، تمام خدمات آموزشی این مجموعه با بالاترین کیفیت و در استانداردهای جهانی و همراه با احساس مسولیت فراوان به شما ارایه میشود. از سویی برای اینکه بتوانیم به بهترین نحو خدمتگزار باشیم تقاضا داریم موارد زیر را با دقت بخوانید: 

این یک تفاهم نامه بین ماهنامه ی الکترونیک زبانسنجی و اختصاصا آکادمی اینترنتی زبانسنجی – که به اختصار زبانسنجی نامیده میشود، از یکطرف ، و دانشجویان و زبان آموزان از سوی دیگر میباشد که به اختصار دانشجو نامیده خواهند شد.

 1. ثبت نام و یا واریز هرگونه وجهی از سوی دانشجو به معنی پذیرفتن بی قید و شرط مفاد این توافق نامه میباشد.

 2. زبانسنجی، ارایه ی بهینه ی خدمات مورد توافق را در طول قرارداد تعهد مینماید.

 3. طول قرارداد از لحظه ی واریز وجه و دریافت اطلاعات ورود به بسته ها از مدت ۷ روز تا ۱۰۰ روز بسته به نوع بسته ها میباشد و در توضیحات هر بسته ارایه شده است.

 4. خدمات مدرسه ی اینترنتی زبانسنجی به شکل اینترنتی و web-based میباشد اما در مواردی که زبانسنجی موظف شده کتاب یا سی دی پستی برای داوطلب ارسال کند ، ارایه نشانی دقیق و دریافت بموقع بسته ی آموزشی و همینطور هزینه ی پستی به عهده ی دانشجو میباشد. از طرفی تاخیر ما در ارسال بسته برای رضابت شما جبران می گردد و به تعداد روزهایی که بسته دیر به دست شما می رسد، به اعتبار اکانت زمانی شما اضافه می شود.

 5. خاضعانه تقاضا مندیم هرگونه شکایت ، پیشنهاد یا انتقاد سازنده ی خود را به نشانی ایمیل  admin[at]zabansanji[dot]com ارسال فرمایید.

 1. دانشجو متعهد است از خدمات آموزشی صرفا و اختصاصا خودش استفاده کرده و اطلاعات کاربری خویش را در اختیار شخص یا اشخاص دیگر قرار ندهد. قوانین کپی رایت داخلی و خارجی را رعایت کرده و مطالب تالیفی سایت را جزیی یا کلی تکثیر و توزیع ننماید.

 2. حفاظت از نام کاربری و رمز عبور ، اعلام تغییرات در تلفن و یا آدرس محل سکونت و یا ایمیل برعهده کاربر است و زبانسنجی هیچگونه مسئولیتی درقبال موارد فوق و یا ضرر و زیان ناشی از سوء استفاده و یا ازبین رفتن اطلاعات کاربر را بر عهده نمی گیرد .

 3. دانشجو باید در استفاده ی خدمات اینترنتی – با توجه به ویژگیهای اینترنت کشور صبور باشد. رفع اشکالات نرم افزاری و سخت افزاری سمت دانشجو به عهده ی خودش میباشد. هرچند برخی فایلهای راهنما در سایت برای اطلاع و آموزش شما ارایه میشود.

 4. اشکالات نرم افزاری و سخت افزاری سمت سایت در سریعترین زمان ممکن و بسته به نوع آنها برطرف میشود ، در اینصورت لطفا صبور باشید. پشتیبانی و رفع اشکال فقط از طریق اعلان اشکال در صفحه ی تماس با ما  و برای اعضا نیز از طریق ثبت تیکت پشتیبانی امکان پذیر است پاسخ به درخواستها بسته به مورد از ۲ ساعت تا دو روز کاری ممکن است طول بکشد. برای موارد اورژانسی ،پشتیبانی از طریق پیام در واتس اپ و شماره ی 09200501502 و در ساعات متعارف کاری مقدور است. سایر شماره های سازمان بهیچ عنوان موظف به پاسخگویی نیستند.

 5. در سایر ساعتها، در مواجهه با اشکالاتی که به سایت مربوط میشود، لطف تیکت بزنید و منتظر پاسخ بمانید.پاسخ به تیکتها از 6 ساعت تا 48 ساعت بسته به نوع مشکل زمان لازم دارد.
 1. چنانچه در مدت زمان ارائه خدمات زبانسنجی و به دلایلی که از اراده ی ما خارج باشد -مواردی همچون تغییرات مخرب جوی، سیل، آتش سوزی، زلزله، و…، اشکالات مخابراتی ، هر گونه ممنوعیت داخلی وخارجی، عدم پاسخگویی و یا اجبار بر دریافت مبالغ اضافی توسط شرکتهای خارجی فراهم کننده خدمات اینترنت و هاستینگ، هر گونه تغییرات در قوانین داخلی و خارجی، جنگ، اغتشاشات، اعتصابات، و کلیه شرایطی که از اراده ما خارج باشد و در اینجا ذکر نگردیده است- اعمال تحریم های اقتصادی و … در تداوم ارائه خدمات زبانسنجی خدشه ای وارد گردد و یا باعث قطع موقت و یا دائمی آن گردد، اگر پس از مدت ۳۰ روز این مشکلات برطرف نشد – فقط در مورد بسته هایی که کمتر از 30% زمان ارایه خدمات گذشته باشد،  باقی مانده ی اکانت دانشجو به ایشان قابل پرداخت است و در سایر موارد به سبب ماهیت خدمات آموزش مجازی بهیچ عنوان هیچ وجهی مسترد نخواهد شد.

 2. مشکلات فنی را تنها از طریق تیکت رفع اشکال فنی بررسی و در اولین فرصت رسیدگی خواهیم نمود.

 3. سوالات درسی که در پایین صفحه ی همان درس ذکر شده باشد ابتدا استاد و بعد از آن کارشناسان پاسخ خواهند داد. و برای رفع اشکال درسی، هرگز از سایر کاالهای تماس موظف به پاسخگویی نیستیم.

 4. این قوانین کلی و شرایط دوره ها و بسته ها یکدیگر را تکمیل و تقویت میکنند. ولی در صورت وجود تضاد و اختلاف بین مفاد این توافقنامه و جزییات و شرایط بسته ها و دوره ها، آن قوانینی معتبر خواهند بود که اختصاصا برای هر بسته تعریف شده اند.
 1. قانون کنسلی : پس از خرید و دریافت اطلاعات کاربری و رمز عبور ، بهیچ وجه امکان استرداد وجه و کنسلی وجود ندارد، از طرفی هر گونه اختلالی از سمت سرورهای زبانسنجی که امکان استفاده از بسته ها را برای دانشجو نا ممکن بسازد ، در صورت اثبات ، و برطرف نشدن مشکل ظرف 21 روز کاری، ما را موظف به استرداد وجه به دانشجو مینماید.

 2. در مورد کارتهای تشویقی و هدیه ، اکانت ریالی آین کارتها فقط برای خرید بسته ها و خدمات زبانسنجی مناسب است و در هر صورت و به هر دلیلی که ارایه خدمات قطع بشود ، اکانت ریالی این کارتها مسترد نخواهد گردید. 

 3. درصورت درخواست قطع سرویس توسط کاربر و یا قطع سرویس توسط زبانسنجی به علت تخلف از شرایط و ضوابط مندرج در این قرارداد ، مبالغ پرداختی به هیچوجه برگشت داده نخواهد شد.

 4. باقیمانده اعتبار ریالی کیف پول، فقط آن بخش که توسط شخص کاربر و مستقیم به حساب زبانسنجی واریز شده، و فقط در صورت لغو خدمات از جانب زبانسنجی ، به کاربر مسترد خواهد شد.
 5. در مواردی که مجاب و موظف به کنسلی هستیم مبلغ مورد نظر تنها به همان شخص و همان حسابی که پرداخت توسط آنها انجام شده و حداکثر ظرف مدت 21 روز مسترد خواهد شد.

 6. در مورد همایشها، وبینارها، و ویکند های زبانی، پس از ثبت نام بهیچ عنوان امکان کنسلی و استرداد وجه وجود ندارد. تنها و فقط در صورتی که درخواست کنسلی 3 روز زودتر از تاریخ برگزاری به شکل ایمیل و یا نامه ی مکتوب به مدیریت برسد، جابجایی با رویداد مشابه در تاریخ دیگر و به شرط موجود بودن، امکان پذیر است.
Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare